Haber

TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi, D8 İslam Ülkeleri heyetini ağırladı

TFF Lideri Mehmet Büyükekşi, D8 İslam Ülkeleri heyetini konuk etti. Kıymetli kararların hayata geçirilmesi için prensipte anlaşıldı.

Avrasya Stratejik Araştırmalar Platformu (ASAD) Genel Lideri ve AS Holding İdare Şurası Lideri Murat Doganay, D8 İslam ülkeleri Genel Sekreteri Ambassador Isiaka Abdulqadir Imam ve beraberindeki heyeti Türkiye Futbol Federasyonu Lideri Mehmet Büyükekşi ile bir ortaya getirdi. Büyükekşi mesken sahipliğinde yapılan toplantıda, Türkiye’nin D8 İslam Ülkeleri ile ekonomi ve spor alanlarında faaliyetler ele alınırken, kıymetli kararların hayata geçirilmesi için prensipte anlaşıldı.

Mehmet Büyükekşi konut sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya, D8 Genel Sekreteri Ambassador Isiaka Abdulqadir Imam ve Bilal Khan, Pakistan ismine Ahmar Ismail, Endonesya ismine Punjul Nugraha üzere değerli diplomatlar eşlik etti.

Türkiye Futbol Federasyonu Lideri Mehmet Büyükekşi ve D8 İslam ülkeleri Genel Sekreteri Ambassador Isiaka Abdulqadir Imam ile futbol turnuvası konusunda görüş birliğine varıldı. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu