Haber

Sağlık Bakanı Koca, İstanbul’daki kamu hastanelerinin başhekimleriyle görüştü

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul’daki kamu hastanelerinin başhekimleriyle bir araya gelerek, sağlık hizmeti için kullandıkları binaların durumunu ve uygulayacakları acil eylem planlarını görüştüklerini belirtti.

Koca, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “İstanbul’daki kamu hastanelerinin başhekimleri ile Başakşehir Çam ve Sakura Hastanesi’nde gerçekleştirdiğimiz toplantıda sağlık hizmeti için kullandığımız binaların durumu ve acil müdahaleyi görüştük. hayata geçireceğimiz planlar.” ifadeleri kullandı.

Cerrahpaşa Tıp ve İstanbul Tıp Fakültesi hastanelerinde inceleme

Öte yandan Sağlık Bakanı Koca, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ile İstanbul Tıp Fakültesi hastanelerinde de incelemelerde bulundu.

Koca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi ile İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesi Hastanesi’nde incelemelerde bulunduklarını belirterek, “Üniversite ve fakülte yöneticileriyle deprem riskine karşı alınması gereken önlemleri görüştük, çalıştık. Fakültemiz tarafından sunulan hizmetlerin kesintisiz olarak devam etmesini sağlayacak analiz alternatifleri üzerine.” bilgileri verdi.

Bakan Koca, paylaşımlarında başhekimlerle görüşme ve muayene ziyaretlerine ilişkin görsellere de yer verdi.

haber-iznik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu