Haber

Tepebaşı Belediyesi Üniversite Öğrencilerine Ücretsiz Yemek Hizmeti Sunuyor

Tepebaşı Belediyesi’nin, Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ın talimatıyla üniversite öğrencilerine yönelik büyük beğeni toplayan ücretsiz yemek hizmeti, ‘Gelin, biraraya gelin’ sloganıyla eğitim döneminde de devam ediyor.

Tepebaşı Belediyesi’nin ‘Gelin, birlikte olalım’ sloganıyla kentteki üniversite öğrencilerine yönelik başlattığı ücretsiz yemek hizmeti, eğitim-öğretim döneminde de öğrencilerle buluşmaya devam ediyor. Anadolu Üniversitesi Cuma Kapısı arkasında bulunan Yeşiltepe Mahallesi Hudutlar Sokak No: 2’de hafta içi her akşam öğrencilere ücretsiz akşam yemeği servisi yapılmaktadır. Nihal-İsmail Akçura Aşçı’da uzman belediye çalışanları tarafından özenle hazırlanan yemekler 18.00-20.00 saatleri arasında servis ediliyor. Üniversite öğrencileri, öğrenci belgelerini ibraz ederek sunulan yemek hizmetinden yararlanabilirler.

Yarıyıl tatilinden sonra da devam edecek.

Öte yandan Tepebaşı Belediyesi yetkilileri, yemek hizmetinin 19 Şubat’tan itibaren ara tatil sonrasında da devam edeceğini belirtti. Hizmetten yararlanan öğrenciler, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’a ve emeği geçenlere de her zaman yanında oldukları için teşekkürlerini iletti. onlar için.

“Öğrenciler için güzel bir uygulama”

Mehmet Can Kanıkara, “Tepebaşı Belediyesi’nden Allah razı olsun. Üniversitede sadece bir öğün yemek yiyoruz. O yüzden doyamıyoruz. Buraya gelip yiyoruz.”

“Belediyemize ve Belediye Başkanımız Ahmet’e teşekkürler”

Mehmet Akif Güçlü, “Öğrenciler için çok faydalı bir uygulama. Bir yıldır takip ediyorum. Üniversitede her öğüne yemek yok ya da herkesin dışarıdan yiyecek alacak bütçesi yok. Belediyemize teşekkür ederiz ve Belediye Başkanımız Ahmet. Öğrencilerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” – ESKİŞEHİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu