Haber

Kendisine kral arabası alan Arda Turan’ın 26 milyonluk araç sürme şansı olmadı!

Futbolu bıraktıktan sonra özel hayatıyla sık sık gündeme gelen sporcu Arda Turan, lüks araçlara olan tutkusuyla da biliniyor. Kısa bir süre önce koleksiyonuna bir yenisini ekleyen aracın artık yollarda olmaması dikkat çekiyor. Medyada yer alan iddialara göre Arda Turan, ‘kraliyet arabası’ olarak bilinen arabaya bir servet yatırdı. Gelin detaylara birlikte bakalım…

Biliyorsunuz eski futbolcu Arda Turan, futbolu bıraktıktan sonra sık sık özel hayatıyla gündeme geliyor.

Eşi Aslıhan Doğan Turan ile sosyal medyada aktif rol oynayan Arda Turan, elbette lüks araçlara olan ilgisiyle öne çıkıyor.

Sabah’tan Bülent Cankurt’un haberine göre Arda Turan lüks araç koleksiyonuna bir yenisini ekledi. Koleksiyonuna “kraliyet arabası” olarak bilinen son model bir araba ekleyen Turan, araca resmen servet döktü!

Araç, çekici ile Turan’ın evine teslim edildi. Ama henüz direksiyona oturmadı.

Bu arada “Arda Turan’ın arabası ne kadar?” Merak ediyorsanız hemen söyleyelim; 26 milyon TL. Evet yanlış okumadınız.

Rolls-Royce Cullinan SUV modeli olan araç, geçtiğimiz hafta eski futbolcunun elindeydi. Ama içinde bulunduğumuz hassas dönemden dolayı şu an aracın direksiyonuna oturup sürmedi.

Depremzedelere nakit para dağıttı ve çok sayıda takviye de sağladı. Böyle bir dönemde farklı bir konu ile gündeme gelmek istememesi gayet normal.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu