Haber

Bihter Galası’ndaki Kombinler “Gözleri Kanadı”: Farah Zeynep Abdullah’ın Kıyafet Seçimi Geceye Damgasını Vurdu…

Halid Ziya Uşaklıgil’in Aşk-ı Memnu romanından uyarlanan ve merakla beklenen Bihter filminin galası gerçekleşti… Tüm oyuncuların seçtiği kombinler şaşırtırken, Farah Zeynep Abdullah’ın ilginç eşofman benzeri kıyafeti damga vurdu. gece. Detaylar ?

2008 yılında kalbimizin tam ortasında bir cumhuriyet kuran, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yol, Hazal Kaya, Nebahat Çehre gibi dev isimlerin yer aldığı Aşk-ı Memnu’nun yerini muhtemelen hiçbir şey tutamaz…

Ancak Halid Ziya Uşaklıgil’in Aşk-ı Memnu romanından uyarlanan ve diziden farklı bir dönemi konu alan Bihter filmini hâlâ sabırsızlıkla bekliyoruz…

Başrollerinde Farah Zeynep Abdullah, Boran Kuzum ve Hande Ataizi’nin yer aldığı, yarın Amazon Prime’da vizyona girecek olan Bihter filminin galası gerçekleşti.

Prömiyerden sızdırılan görüntüler sosyal medyayı salladı! Hem grubun tamamının kombin tercihleri ​​hem de galanın dekoru kullanıcılar tarafından üzücü olarak yorumlandı.

Özellikle Farah Zeynep Abdullah’ın ilginç kombini… ?

1. Hazırsanız uzun süre akıllardan çıkmayacak Bihter galasındaki kombin seçeneklerine yapılan yorumlara bir göz atalım! ?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

7. ?

8.?

9.?

10. ?

11. ?

12. ?

13. ?

14. ?

15. ?

16. ?

17. ?

18. ?

19. ?

20. Ne düşünüyorsun? Yorumlarda buluşalım… ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu