Haber

Raylara tuvaletini yapan adam trenin çarptığı ineğin üzerine düşerek öldü

Hindistan2015 yılında gazeteler olağan dışı bir ölüm haberi verdi. demiryoluna Tuvaleti yapan adam trenin çarptığı ineğin üzerine düşerek öldü. Olay, Çarşamba günü ülkenin kuzeyindeki Rajasthan eyaletine bağlı Alvar’da meydana geldi. Hint demiryolları’Türkiye’den emekli olan Sivdayal Sharma, sabah 08:30 sıralarında tuvaletini rayların üzerine alıyordu.

Ülkenin en hızlı treni olan Sharma yakınlarında Vande Bharat Bu sırada önüne çıkan bir ineğe çarptığını söyledi. Çarpmanın etkisiyle inekler parçalanırken, bir kısmı yaklaşık 30 metre ilerideki raylara dışkısını yapan Sharma’nın üzerine düştü.

Olay yerinde hayatını kaybeden adamın cansız bedeni, otopsi tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı. Hindistan’da raylardaki hayvanlar trenler için büyük sorun teşkil ediyor. Resmi verilere göre geçen yıl ülkede 13 binden fazla sığır trenin çarpması sonucu telef oldu. Vande Bharat da 2019’da hizmete girdikten sonraki gün bozuldu. Yetkililer o sırada trenin raylardaki sığırlara çarpmış olabileceğini belirtmişlerdi.

haberpolatli.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu