Haber

Nasıl gömülmek istiyor? Hayatını kaybeden Metin Uca’nın vasiyeti ortaya çıktı!

Kocaeli’de geçirdiği trafik kazası sonrası günlerce yoğun bakımda kalan ve entübe halde kalan sunucu Metin Uca hayatını kaybetti. Uca’nın geçen yıl konuk olduğu Haberler.com programında vasiyetini açıkladığı ortaya çıktı.

Kaynak:https://www.youtube.com/watch?v=MFy5y…

Ünlü sunucu Metin Uca, Kocaeli’nin Dilovası ilçesinde geçirdiği trafik kazası sonucu Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak yoğun bakımda tedavi altına alındı.

Geçtiğimiz günlerde Uca’nın entübe edildiği açıklandı. Hayranları müjdeli haberi beklerken maalesef menajeri Kübra Kalem Baykara acı haberi duyurdu.

62 yaşındaki Metin Uca gece saatlerinde hayatını kaybetti. Uca’nın ölümünün ardından vasiyetini konuk olduğu Haberler.com’un YouTube kanalından açıkladığı ortaya çıktı.

Uca, geçen yıl katıldığı programda, “Ölümden korkmuyorum. O klasik inancın ve bakış açısının getirdiği şeylerle yürümediğim için ölümden korkmuyorum. En büyük üzüntüm belki de öyle olmak” dedi. Bu hayattan ve sevinçlerden uzak, güzel öleceğimi düşünüyorum, umarım kimseye zarar vermeden, hayırlı bir şekilde ölürüm.” ölüm olur.” dedi.

“Burası özgür bir ülke olsaydı, yanarak ölmek isteyenlere de saygı gösterilirdi. Ben yanarak ölmek ve küllerimi Boğaz’a savurmak istiyorum. Maalesef böyle bir şansım yok. Yakılmak istiyorum. çünkü ben ikiyüzlü törenler yapılmasını istemiyorum. Umarım arkadaşlarım da bunu sağlarlar.” İfadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu