Haber

“Müge Anlı’nın Kapısındayım”: Ebru Şallı’nın Eşi Uğur Akkuş’un Eski Karısı Kızının Kaçırıldığını İddia Etti

Ebru Şallı’nın Eşi Uğur Akkuş’un eski eşi Gonca Derin kızının kaçırıldığını sav etti. ‘Müge Anlı’nın kapısındayım’ diye eski eşine seslenen bayan kızını eski eşinin kaçırdığından şüphelendiğini söyledi.

2007 yılında nikah masasına oturan Gonca Derin ve Uğur Akkuş, 2018 yılında ihanet sebebiyle ayrılmıştı.

Aden isminde bir kız çocukları olan çiftin, çocuklarının velayetini anne Derin almıştı. Lakin Derin, nafaka yüzünden eski eşiyle daima problemler yaşadığını tabir ediyordu.

Derin’in dün sosyal medya hesabından paylaştığı iddialar magazin gündemine bomba gibi düştü.

Sosyal medya hesabından paylaşımlar yaparak kızının kaçırıldığını söyleyen Derin, kızının babası olan eski eşi Akkuş tarafından kaçırıldığını ve şiddet gördüğünü öne sürdü. erin, ‘Destek rica ediyorum, kızım kaçırıldım. Şiddet görüyor, beni arıyor. Bulamıyoruz. Lütfen kızıma bir şey olmasın’ ifadelerini kullandı.

“Müge Anlı’nın kapısındayım.”

Oğlunun telefonundan kızıyla konuştuğu ses kaydını da yayınlayan eski eşin paylaşımında, Aden’in ağlayarak ‘Beni kucağına alarak oraya zorla soktu, ben de altıma yaptım. Lütfen beni gelin alın. Lütfen çabuk gelin’ dediği duyuluyordu. Öte yandan anne Derin, Müge Anlı’ya başvuracağını da söyledi.

“Uğur geldi, Aden’in iki kolundan sımsıkı tuttu. Sanki bir insan değilmiş gibi…”

Sosyal medya hesabından peş peşe görüntü ve video yayınlamaya devam eden Derin’in paylaşımlarında bir görgü şahidi olduğu da görülüyordu. Videonun devamında yer alan görgü şahidi bayan, ‘Uğur (Akkuş) geldi arabaya. Hiçbir şey demeden Aden’in iki kolundan sıkı sıkıya tuttu. Güya bir insan değilmiş, kızı değilmiş üzere. Sürükleyerek asansöre götürdü’ iddiasında bulundu.

“Çocuklarımı tatile çıkardım.”

Hakkında çıkan kaçırılma iddialarını reddeden Akkuş paylaşımında, ‘Hakkımda yeniden temelsiz bir grup İftiralar atılmış; kendi çocuklarımı kaçırdım diye. Bakmakla korumak, kollamak ilgi ve sevgi göstermekle sorumlu olduğum kendi çocuklarım, orta tatilde mahkeme kararı ile yordamıyla pedogog eşliğinde aldırıp tatile çıkardım bu cins karalama temelsiz iftiralara artık inanmayın lütfen!’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu