Haber

KONESOB ‘14001-Çevre Yönetim Sistemi Belgesi’ almaya hak kazandı

Türkiye’de bir ilke imza atarak öncü bir birlik haline gelen Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB), Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından 14001-Çevre Yönetim Sistemi Belgesi aldı.

TSE’nin Konya Organize Sanayi Bölgesi’nde düzenlediği ‘TSE Sektör Buluşmaları ve Toplu Belgelendirme Töreni’nde Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği yeni belgesini aldı. 9001- Kalite Yönetim Sistemi, 10002- Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi, 13811 Hijyen ve Sanitasyon Yönetim Sistemi, TSE COVID-19 Güvenli Hizmet Belgelerinin ardından, hizmet kalitesi ve standardını yükselterek, daha önce olduğu gibi yine Türkiye’de bir ilke imza atarak, 14001- Çevre Yönetim Sistemi TSE Belgesi aldı. Konya Esnafının katıldığı törene Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, TSE Başkanı Mahmut Sami Şahin, Konya Sanayi Odası Başkanı Mustafa Büyükeğin, OSBÜK ve Konya OSB Başkanı Memiş Kütükcü, Konya Bölge Koordinatörü Mehmet Yıldırım, KONESOB Oda Başkanları ve bölge sanayicileri katıldı. . Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Muharrem Karabacak, 14001- Çevre Yönetim Sistemi Belgesini TSE Başkanı Mahmut Sami Şahin ve Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’dan aldı.

Başkan Karabacak, “Dernek olarak yine bir ilke imza attık ve 14001- Çevre Yönetim Sistemi Belgesi’ni almanın gurur ve onurunu yaşıyoruz. Türkiye genelinde 81 Birliğe örnek olduk. Derneğimiz adına çalışmaya devam edeceğiz.” esnaf ve sanatkarlarımız.” dedi. – KONYA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu