Haber

Kars İl Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç, Denizli’ye atandı

Kars İl Emniyet Müdürü Yavuz Sağdıç, önceki gün yayınlanan kararname ile Denizli İl Emniyet Müdürlüğü’ne atandı. Sağdıç şehirden ayrılmadan önce veda ziyaretleri düzenleyerek helallik istedi.

Kars’ta görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileriyle de görüşen Sağdıç, “Bu benim ilk Emniyet Müdürlüğü görevimdi. Kars’ta çok şey öğrendim. Burada basın mensupları başta olmak üzere tüm şubelerle uyum içinde çalıştık. Rahat olun.” Eşim ve çocuğumla güven ve inançla, “Şehrin sokaklarını, sokaklarını gezebildik, esnafla yeterli münasebetler kurduk. Denizli’de hiç bulunmadım ama bütün arkadaşlarımdan olumlu görüşler aldım. Artık Fahri Kars’lıyım ve Denizli’ye gelecek tüm Karslılara kapım açık” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kars Kuzeydoğu Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Hakim Harmankaya, Sağdıç’a Kars’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür etti.

Harmankaya, “Güvenlik çalışanları ile her zaman iç içe olan insanlarız. Bugüne kadar her ortamda görevimizi rahat ve inançla yürüttük. Bizlere de destek olduğunuz için teşekkür ederiz. şehirdeki yeni görev yerinizde de yaptığınız başarılı çalışmalar.”

Başkan Harmankaya da Sağdıç’a plaket verdi. Sağdıç daha sonra Kars Kuzeydoğu Gazeteciler Cemiyeti’nden ayrıldı. – KARS

kula-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu