Teknoloji

Elon Musk bir kez daha Mark Zuckerberg’e meydan okudu

Tesla’nın CEO’su Elon Musk, Salı günü The Joe Rogan Experience podcast’ine bir kez daha katıldı ve bu ikilinin yoğun olarak ilgilendiği bahisler hakkında yaklaşık üç saatlik bir sohbet gerçekleştirdi: Arabalar, karma dövüş sanatları ve tabii ki kültürü iptal ediyor.

Podcastin ilk iki saatlik bölümünün hemen ardından ikili, Musk ile Meta CEO’su Mark Zuckerberg arasında yaz boyunca yoğun bir şekilde gündeme gelen konuyu ele aldı. dövüş önerisi hakkında konuşuldu. İki işveren arasındaki kavga yaşanmadı, Ancak Musk yine de buna hazır olduğunu söylüyor.

Musk, hazırlanmak için ne kadar zamana ihtiyacı olduğu sorulduğunda şunları söyledi: ” Zamana ihtiyacım yok. Bunu her zaman, her yerde, dünyanın her yerinde yapmaya hazırım” o cevapladı.

Tesla CEO’su da röportajda Cybertruck’tan bahsetti ve elektrikli aracın ilk duyurulmasından dört yıl sonra önümüzdeki ay sevkiyata başlayacağını bir kez daha belirtti. Rogan, dayanıklılığını göstermek için yayı ile aracın yan tarafına bir ok attı ve hiçbir çizik bırakmadı.

Musk, Rogan’ın oku ateşlediği bir fotoğrafı tweetledi.

Podcastin bir bölümü Musk’un artık X olarak bilinen Twitter’ı satın almasına ayrılmıştı. Sosyal medya platformunu satın almasının üzerinden bir yıl geçti ve Musk şunları söyledi: ” Uyanmış zihin virüsüBunu uzun uzun anlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu