Ekonomi

BEBKA’dan kooperatiflere e-ticaret desteği

BURSA (İGFA) – Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), ‘Dijital Çağda Güçlendirilmiş Kooperatifler Programı’nı açıkladı. Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA), ‘Dijital Çağda Güçlendirilmiş Kooperatifler Programı’nı açıkladı.

Program ile üretici kooperatiflerine e-ticaret ve e-ihracat eğitimi ve mentorluk sağlanacak. Üretici kooperatiflerinin kurumsal kapasitelerinin geliştirilmesi ile e-ticaret ve e-ihracat yapabilir hale gelmeleri ve karlarını artırmaları hedeflenmektedir.

TEMEL 3 AY İÇİNDE SAĞLANACAK

Bölgelerindeki üretici kooperatiflerine değerli destekler sağladıklarını belirten BEBKA Genel Sekreteri Prof. Daha sonra 3 ay boyunca bir mentorluk üssü alacaklar. Program sonucunda kooperatiflerimizin pazaryerlerinde e-ticaret ve e-ihracat yapabilmeleri ve kurumsal kapasitelerini geliştirmeleri hedeflenmektedir. kooperatif temsilcileri; Eğitim kapsamında iş yönetimi, markalaşma, sosyal medya yönetimi, pazaryerlerinde satış, iş fotoğrafçılığı gibi çalışmalar hakkında bilgi sahibi olacaktır. Eğitimlerin ardından kooperatiflerimize e-ticaret konusunda uzman kişiler tarafından mentorluk ve danışmanlık hizmeti verilecek.” dedi.

SON BAŞVURU TARİHİ 20 MAYIS

Dijital Çağda Tamamlayıcı Kooperatiflerin Güçlendirilmesi kapsamında programa Bursa’da e-ticaret yapma ve e-ticarete yönelik eserler üretme potansiyeline sahip üretici kooperatif, birlik ve birlikler başvuru yapabilecek.

Son başvuru tarihi 20 Mayıs 2023 olan programa başvurular ‘www.bebka.org.tr’ portalı üzerinden yapılabilecek.

eynesilajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

istanbul evden eve nakliyat
Başa dön tuşu