Haber

Bahçeli’den Osmanlı’yla ilgili son dakika açıklaması!

FLAŞ HABER:MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin küme toplantısı gündemine ilişkin açıklamalarda bulunuyor.

Devlet Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Tarih ne olursa olsun atılan her adımın, atılan her atılımın nesiller arasında uçurumlar yaratacağını düşünüyorum. Anadolu coğrafyasının vatan olması her şeyden önce milli birlik ve kardeşlikle ortaya çıkmıştır.

Partimiz 55 yıldır gücünü milletten alan bir siyasi niyet hareketidir. Ulus olmakla birlikte ulusal devletler doğmuştur. Milliyetçilik bu gerçeğin bilinçli olarak kavranmasıdır.

ALPER GEZERAVCI’NIN MESAJI

Alper Gezeravcı’nın yaklaşık 3 hafta süren uzay görevinden dolayı gurur duymamız millet olmanın ayrıcalıklı bir sonucudur. Bu vesileyle Alper Gezeravcı kardeşimize teşekkür ediyorum. Artık dünyayı Türkçe okumanın yanı sıra, uzaya da Türkçe yaklaşmanın zamanı geldi. Bugünün yağlıboya tablosu yarının paha biçilmez bir tablosudur.

ÖZGÜR ÖZEL’E SERT TEPKİ

Muhalefet iflas bayrağını çekti. Ne CHP’nin, ne de karanlık muhalefet partilerinin vizyonu ülkemizin geleceğiyle örtüşmüyor. Özgür Bey demli çay içip içmediğimizi merak etti. Çayı severiz, berrak olursa daha çok severiz. Özgür Bey ayakkabı mağazası hakkındasınız. Özgür Bey, canınız güçlü çay mı çekiyor? Size de çay ayıralım. Başka bir nedenle çay istiyorsanız, söylediklerimize aldırış etmeyin. Bayat, yozlaşmış siyasete ‘hayır’ diyoruz.

Kapalı müzakereler sarmalında kısık ateş altında kalan CHP, sandık ittifakı kisvesi altında DEM’in yani PKK’nın çekim alanına girdi.

BÜYÜKERŞEN’İN ‘OSMANLI’ SÖZLERİNE TEPKİ

Büyükerşen’in sözleri CHP’nin özetidir. ‘Bu parti nasıl bir adam olacak?’ diyen Büyükerşen esasında haklıdır. CHP’nin erkek olması kesinlikle imkansızdır. Bir Haçlının başıdır. 1000 yıldır Türklere duyulan kin ve nefret saklandığı yerden yeniden çıktı. Kapatılmamış defterlerin, silinmemiş nefretlerin hesabıdır. Bugün bunun taşeronu Büyükerşen’in aracı olan CHP’dir. Osmanlı İmparatorluğu Türk’tür.

‘Yazık sana’ diyorum. Yaşından utanmıyor musun?

CUMHURBAŞKANI’NIN MISIR ZİYARETİ

Ortadoğu’daki istikrarı değiştirecek. Türkiye ve Mısır’ın aşamayacağı hiçbir sorun yoktur. Çatışmanın hiçbir ülkeye faydası yok. Buzların erimesi, soğukluğun ortadan kalkması, siyasi mesafelerin silinmesi hem Türkiye’nin hem de Mısır’ın gücüne güç katacaktır.

İsrail’in katliamlarına bir an önce son vermesi insani bir yükümlülüktür. Yaklaşık 28 bin Filistinli katledildi. İsrail ile Filistin arasında kalıcı barışın bir an önce sağlanması gerekiyor. 1967’nin sonunda kurulan bir Filistin devleti bir an önce kurulmalıdır. Filistin’in güvenliği Türkiye’nin güvenliğidir.

 

Gelen Haberin Detayları…

En son gelişmelere anında ulaşmak için Haber7 uygulamasını akıllı cihazlarınıza indirin. (iOS, Android)Twitter’da kurabilir @Haber7Hesabınızı takip edebilirsiniz.

Uygulama mağazası Google Oyun Takip etmek

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu